מה זה פסטיבל הבירה?

פסטיבל הבירה בירושלים היחיד מסוגו והגדול בארץ.

פסטיבל הבירה בירושלים הוא אחד מהאירועים הגדולים של תעשיית הבירה בישראל, השנה יתארחו בפסטיבל כ- 120 סוגים שונים של בירות. הפסטיבל בירושלים מושך אליו עשרות מותגים גדולים ומוכרים לצד מבשלות בוטיק מקומיות.
סוגי הבירה השונים יצננו את אווירת סוף הקיץ בעיר עם מבחר רב וייחודי של בירות המגיעות לירושלים רק פעם בשנה!
עשרות מבשלות מקומיות ומותגים בינלאומיים יגישו במקום את מיטב הבירות שלהם, כל מבקרי הפסטיבל יוכלו להתענג ולשתות ולטעום ממגוון רחב של סוגי בירה, בעלי טעמים שונים וייחודיים.

פסטיבל הבירה ירושלים נוסד בשנת 2004 ומאז הפך למסורת ירושלמית, בפסטיבל תמצאו  עשרות מותגי בירה מקומיים ובינלאומיים, ועשרות אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ, אוהבי וחובבי בירה, ואנשים שרוצים ליהנות מחוויה מיוחדת, השנה נחגוג את הפסטיבל בפעם  12 ברציפות!

פסטיבל הבירה בירושלים מזמין את מבקריו לחגיגה של סיום הקיץ במסיבה הטובה בירושלים – בירות איכותיות, הופעות של אמנים מן השורה הראשונה ואוכל מעולה. כ- 120 סוגי בירה, דוכני מזון ירושלמיים מגוונים ומוסיקה חיה בהופעות אנרגטיות יתקיימו בכל יום מימי הפסטיבל.

הפסטיבל יחל בשעה 18:00 ויימשך עד חצות. הפסטיבל ייערך בגן העצמאות במרכז ירושלים, המקום האידיאלי לשבת על הדשא, לשתות בירה ולראות הופעה שווה!

כרטיסים – כמו בכל שנה אנו מציעים  הנחות מיוחדות למחזיקי כרטיס ירושלמי/ חיילים/ סטודנטים.
לרכישת כרטיסים בקרו בעמוד מכירת כרטיסים וקנו לעצמכם כרטיס מוזל.

נתראה בפסטיבל!